მთავარი გვერდი

   

კათედრები

   

მოსწავლეთა თვითმმართველობა და სამოქალაქო კლუბი

   

დირექტორის წერილი

   
ავტორიზაცია

ინტერაქტივის

 
   კათედრები                                              
 

ჩვენ არ ვცდილობთ ვიყოთ პირველნი, ჩვენ ვცდილობთ ვიყოთ უნიკალურნი

სკოლაში ფუნქციონირებს ხუთი საგნობრივი კათედრა:

 

ქართული ენისა და ლიტერატურის კათედრა

კათედრის თავჯდომარე: ირმა ლომიძე

1.      ირმა ლომიძე  - (უფროსი მასწავლებელი)

2.      მარინე გიგაური - (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

3.      მარიამ გორდეზიანი - (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

 

მათემატიკისა და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებების კათედრა:

კათედრის თავჯდომარე: ქეთევან გრიგალაშვილი

1.      ქიმია - ქეთევან გრიგალაშვილი  (უფროსი მასწავლებელი)

2.      ბიოლოგია - ქეთევან ბოლქვაძე (უფროსი მასწავლებელი)

3.      ბიოლოგია - ნანა მენაღარაშვილი (ბიოლოგიის დოქტორი,უფროსი მასწავლებელი)

4.      მათემატიკა/ ისტ - ელგუჯა კურცხალია (მათემატიკის მეცნიერებათა დოქტორი, ასოცირებული პროფესორი, წამყვანი მასწავლებელი)

5.      მათემატიკა/ფიზიკა/ლოგიკა  - ირმა ლორია (ფიზიკა- მათემატიკის მეცნიერებათა დოქტორი, ასოცირებული პროფესორი, სახელმძღვანელოების ავტორი, წამყვანი მასწავლებელი)

6.      ფიზიკა - ზინა გველესიანი (მეცნიერებათა კანდიდატი, აკადემიური ხარისხის დოქტორი, უფროსი მასწავლებელი)

7.      მათემატიკა - ნანა ხაჩიძე (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

 

უცხოური ენების კათედრა

კათედრის თავჯდომარე: ინა გელაშვილი

1.      რუსული ენა - ინა გელაშვილი (უფროსი მასწავლებელი)

2.      ინგლისური ენა - მარინა გოგია (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

3.      ინგლისური ენა - ნატალია თულაშვილი (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

 

საზოგადოებრივი მეცნიერებების, სპორტული და ესთეტიკური აღზრდის საგნების კათედრა

კათედრის თავჯდომარე: თამარ ჯანჯღავა

1.      ისტორია - დავით მალაზონია (ილიას სახ. უნივერსიტეტის სრული პროფესორი, ისტორიის სახელმძღვანელოების ავტორი, ისტორიის მეცნიერებათა დოქტორი, წამყვანი მასწავლებელი)

2.      ისტორია - თამარ ჯანჯღავა  (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

3.      გეოგრაფია - ალექსანდრე ფირუზაშვილი (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

4.      სამოქ. განათლება, თავდაცვა და უსაფრთხოება/მეწარმეობა - მარიამ ლომიძე (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

5.      გეოგრაფია - ნინო გორთამაშვილი (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

6.      საგზაო ნიშნები და მოძრაობის უსაფრთხოება - ზინა გველესიანი (უფროსი მასწავლებელი)

7.      მუსიკა/სახვითი და გამოყენებითი ხელოვნება - ია ხურცილავა (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

8.      ჭადრაკი - ინგა ჭარხალაშვილი (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

9.      სპორტი - ლაშა ელბაქიძე (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

10.  ცეკვა - რუსუდან მამალაძე (პრაქტიკოსი მასწავლებელი)

 

დაწყებითი საფეხურის კათედრა

კათედრის თავჯდომარე: ნინო სიხარულიძე

1.      ქართული ენა და ლიტ/მათემატიკა/ ბუნება - ნინო სიხარულიძე - (უფროსი მასწავლებელი)

2.      ინგლისური - ნატალია თულაშვილი - (პრაქტიკოსი მაწავლებელი)

3.      პრ. რუსული - თამარა მერაბიშვილი

 

 

 
ამინდი
 

კალენდარი

 

ბმულები

 

© 2011 შ.პ.ს. ერუდიტი

 ყველა უფლება დაცულია

www.eruditischool.ge

 

Designed By:  Development